Edit Content

kilka słów 

O mnie

Doświadczenie:

Nazywam się Rafał Gierlicki.

Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej, gdzie zdobyłem tytuł magistra Informatyki. Przez ostatnie 13 lat pracowałem jako informatyk w różnych firmach, zdobywając cenne doświadczenie w obszarach technologii informatycznych i sieciowych. Moja kariera rozpoczęła się jako informatyk w firmie produkcyjnej, a później podjąłem wyzwanie pracy jako technik telefonii komórkowej w Wielkiej Brytanii, gdzie zapoznałem się z najważniejszymi protokołami sieci bezprzewodowych.

Po powrocie do Polski w 2015 roku wstąpiłem do wojsk radiotechnicznych, gdzie kontynuowałem rozwój wiedzy i umiejętności, szczególnie w obszarach technologii radiolokacyjnej, sieci przemysłowej oraz sieci TCP/IP jako Operator oraz Administrator sieci zastrzeżonych.

Obecnie prowadzę własną działalność, oferującą usługi informatyczne. Moja firma specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych, usług typu helpdesk, budowy sieci LAN, WLAN i monitoringu oraz usług z dziedziny cyberbezpieczenstwa. Ponadto oferuję nagrywanie w jakości 4K ujęć z powietrza za pomocą drona.

Prowadzę jednoosobową działalność lecz przy większych zleceniach korzystam z pomocy zaprzyjaźnionych specjalistów. Dzięki połączeniu wiedzy informatycznej z pasją do szeroko pojętej technologii, jestem w stanie oferować kompleksowe rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jestem zmotywowany, kreatywny i zawsze dążę do doskonałości w tym, co robię. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Zainteresowania:

Prywatnie jestem mężem i tatą. Po wielu latach mogę poświęcać więcej czasu dla moich dziewczyn. Interesuje się najnowszymi rozwiązaniami z dziedziny technologii informatycznych takimi jak sieci komputerowe i przemysłowe, aplikacje mobilne, awionika i radiolokacja. W wolnym czasie uwielbiam także poznawać kulturę i religie ludzi z całego Świata. Bardzo często też, można mnie zastać jak bujam w obłokach, podczas operowania dronem 🙂

0